Koli bantı imalatı yapan firmalar hangileridir?

Kullanım alanlarının ve pazarın büyüklüğü sebebiyle koli bantı imalatı yapan birçok firma bulunmaktadır. Dünyada büyük çaplı üretim yapan bazı koli bantı imalatçılarına örnek olarak şunlar sayılabilir:

  • 3M, dünya çapında tanınan bir çok uluslu bir şirkettir ve ambalaj malzemeleri, yapıştırıcılar ve bantlar gibi çeşitli ürünler üretmektedir. Koli bantları da ürün yelpazesinin bir parçasıdır.
  • Tesa, Almanya merkezli bir şirkettir ve yapışkan ürünlerin imalatında uzmandır. Koli bantları, taşıma bantları ve ambalaj bantları gibi çeşitli yapışkan ürünler üretirler.
  • Scapa, İngiltere merkezli bir şirkettir ve endüstriyel yapıştırıcılar, bantlar ve film üretiminde uzmanlaşmıştır. Koli bantları da üretim yelpazelerinde yer almaktadır.
  • Intertape Polymer Group (IPG): IPG, Kanada merkezli bir şirkettir ve ambalajlama ürünleri, yapıştırıcılar ve bantlar dahil olmak üzere çeşitli endüstriyel ürünler üretir. Koli bantları da üretim portföylerinde yer almaktadır.

Bu sadece birkaç örnektir ve dünya genelinde birçok farklı firma koli bantı imalatı yapmaktadır. Biz de Hez Ambalaj A.Ş. olarak Türkiye'deki bant üreticilerinden biriyiz ve bizden uygun fiyatlarla dünya standartlarında baskılı ve baskısız koli bandı tedarik edebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza ve istediğiniz ölçülere göre bant üretimi yapabiliriz.

Lütfen koli bandı fiyat teklifi için bizimle iletişime geçin. https://www.hezambalaj.com/iletisim 

ARAYIN
WhatsApp