Özel Baskılı Koli Bandı

Logo Baskılı Koli Bandında Sınırsız Seçenek

Hem farklı çeşitler hem de farklı boyutlar olması demek, baskılı koli bandı konusunda sorunsuz bir şeklide hizmetten faydalanma imkanı sunuyor. Bunu değerlendirmeniz halinde, hem güvenli hem de anında işlemleri gerçekleştirebilecek olduğunuz seçenekler üzerinden hizmet almanız demektir. Bunu değerlendirin. Güvenli bir şekilde siparişinizi verin.

Geniş bir yelpaze ile baskılı koli bantlarının çeşitleri sunuluyor...

Özel Baskılı Koli Bandı

Hızlı ve kaliteli şekilde koli bantı üzerine özel baskı yapıyoruz. Sizinle iletişim sırasında talep ettiğiniz bilgiler doğrultusunda ön tasarım ve fiyatlandırma hazırlanır. Onayınızdan sonra hızlıca baskılı koli bandı üretim aşamasına geçilir. Bu aşamada sorunsuz bir şekilde işlemlerin gerçekleşmesi için gereken en iyi şekilde yapılacaktır. 

Baskılı Koli Bandı Zemin Renkleri

Logonun uygulanacağı zemin rengi şeffaf yani renksiz olabildiği gibi beyaz, siyah, lacivert, kırmızı ya da sizin tercih edeceğiniz yüzlerce renkten biri olabilir. Baskılı koli bantı zemin rengini seçerken kurumsal kimliğinizin de dikkate alınması gerekelidir. Koli üzerinde baskılı koli bantını yapıştırdığınızda kolay okunabilen bir zemin üzerinde logonuzun görünmesi etkiyi arttıracaktır.

Sizin için sunulacak olan tasarım ve renk seçenekleri üzerinden sipariş alınır ve üretime başlanır. Üretim öncesinde mutlaka müşteri onayı alınmaktadır.

Logonuzun bant üzerinde görülmesi ambalajlarınıza ayrı bir değer katar. Kolinizin üzerindeki imzanız: Drew baskılı koli bandıdır.

Hızlı teklif almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

info@hezambalaj.com

Telefon: 0216 364 73 43

Whatsapp: ‎0 552 364 73 43

ARAYIN
WhatsApp